Общинска избирателна комисия Съединение


РЕШЕНИЕ
№ 88
Съединение, 21.09.2015

ОТНОСНО: Регистрация на кандидатска листа на местна коалиция „РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-НОВА АЛТЕРНАТИВА” за участие в изборите за общински съветници на 25.10.2015 г.

Постъпило е предложение за регистрация на кандидатска листа на местна коалиция „РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-НОВА АЛТЕРНАТИВА” за участие в изборите за общински съветници на 25.10.2015 г., подписано от Чунка Георгиева Шилева, представляваща местната коалиция, заведено под № 6 на 21.09.2015 г. в регистъра на ОИК за кандидатите за участие в изборите за общински съветници в Община Съединение.

 

Към заявлението са приложени, изискуемите по чл. 413 и сл. от ИК документи :

  1. заявление от кандидата, че е съгласен да бъде регистриран от предложилата го местна коалиция;
  2. декларация от кандидата, че отговаря на условията по чл. 413, ал. 1, 2, 3 и 4 от ИК;
  3. декларация от кандидата, че отговяря на условията по чл. 397, ал. 1 или ал. 2 от ИК;
  4. пълномощно;
  5. Решение на коалицията.

 

Налице са изискванията на чл. 413 и сл. от Изборния кодекс и Решение № 1632-МИ/31.08.2015 г. на ЦИК относно регистрация на кандидати за кметове и общински съветници в ОИК за участие в изборите за общински съветници и за кметове на 25 октомври 2015 г., за регистрация на кандидатска листа на местна коалиция „РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-НОВА АЛТЕРНАТИВА” за участие в изборите за общински съветници на 25.10.2015 г.

 

Предвид изложеното и на основание чл. 417, във връзка с чл. 156, 157, чл. 413 и сл., и чл. 87, ал. 1, т. 14 от Изборния кодекс    

ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

 

Р Е Ш И:

 

Регистрира кандидатска листа на местна коалиция „РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-НОВА АЛТЕРНАТИВА” за участие в изборите за общински съветници на 25.10.2015 г. в състав:

 

  1. ЧУНКА ГЕОРГИЕВА ШИЛЕВА
  2. МАРИН ПЕТКОВ ЧУШКОВ
  3. ЛИЛЯНА НИКОЛОВА ШОПОВА
  4. ИЛИЯ ДИМИТРОВ ЧОМАШКИ
  5. АЛЕКСАНДЪР ВЕЛИЧКОВ ВЛАШКИ
  6. БОРЯНА ИВАНОВА БЕКИРСКА
  7. ДАНАИЛ СТОЯНОВ МАТОВ
  8. ИРИНА ИВАНОВА ДАРАДЖАНСКА
  9. ГЕРГАНА ИВАНОВА БЛАГИНОВА
  10. СТАНИМИР АТАНАСОВ ГЛАДИЙСКИ
  11. СВЕТЛАНА МАРИНОВА БУРОВА
  12. ВЕСЕЛИН ДИМИТРОВ ПОПОВ
  13. ГЕРГАНА СТОЯНОВА ШОТЛЕКОВА
  14. НЕНКА СТОЯНОВА ШУМАНСКА
  15. ЛИЛО ВЪЛКОВ ВЪЛКОВ
  16. ТОДОР ГЕОРГИЕВ КУНТОВ
  17. КОСТАДИНКА АТАНАСОВА ЧАНКОВА

 

 

Решението подлежи на обжалване пред Централната избирателна комисия по реда на чл. 88, ал. 1 и 2 от ИК в тридневен срок от обявяването му.

 

Председател: Петрунка Стоянова Кацарска-Дългърска

Секретар: Цветана Кръстева Кръстева

* Публикувано на 21.09.2015 в 16:41 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031

Решения

  • № 226 / 02.04.2019

    относно: Освобождаване на избран общински съветник и обявяване на следващия от списък „А” в листата на МК „ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ-НФСБ и ВМРО” . Постъпила е молба с вх. № 264/01.04.2019.г. от Илия Запрянов Дребчев за прекратяване на пълномощията му като общински съветник на основание чл.30 ал.4,т. 3 от ЗМСМА.

  • № 225 / 20.11.2018

    относно: Освобождаване на избран общински съветник и обявяване на следващия от списък „Б” в листата на ПП „ГЕРБ” .

  • № 224 / 12.03.2018

    относно: Сигнал с вх. №251/23.02.2018 г.

всички решения