Общинска избирателна комисия Съединение


РЕШЕНИЕ
№ 86-МИ
Съединение, 23.10.2019

ОТНОСНО: Регистрация на застъпници на кандидатите на кандидатски листи, издигнати от ПП ВМРО-БНД, за избори за общински съветници и кметове в община Съединение на 27 октомври 2019 год.

Постъпило е заявление с вх. № 3/18.10.2019 год. в 15:40 часа, подписано от Красимир Каракачанов – представляващ ПП ВМРО-БНД, чрез Нина Гьошева, упълномощен представител за регистрация на застъпници на кандидатите на кандидатските листи, издигнати от ПП ВМРО-БНД, за участие в изборите за общински съветници и кметове в община Съединение на 27 октомври 2019 год.

            Със заявлението са предложени общо 19 /деветнадесет/ броя застъпници на кандидатската листа за общински съветници, кмет на община, кмет на кметство. Към заявлението (Приложение № 73-МИ от изборните книжа) е приложен: списък на предложените застъпници в изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019 год., Приложение № 75-МИ от изборните книжа - 19 бр. декларации. Списъкът е представен на хартиен и на електронен носител.

            За предложените застъпници е изпълнено изискването на чл.117 от ИК и Решение № 1080-МИ/12.09.2019 г. на ЦИК и същите следва да бъдат регистрирани.

            На основание чл. 87, ал. 1, т. 18, във връзка с чл. 117, ал.3 и ал. 4 и чл.118, ал. 2 от ИК и Решение № 1080 – МИ от 12.09.2019 г. на ЦИК, Общинска избирателна комисия  Съединение

Р Е Ш И:

            1.Регистрира застъпници 19 /деветнадесет/ броя лица, на кандидатите на кандидатски листи, издигнати от ПП ВМРО-БНД, за избори за общински съветници и кметове в община Съединение на 27 октомври 2019 год., съгласно приложения към заявлението списък, както следва:

 

1

Малин Иванов Ходжев

**********

2

Мария Боянова Аврамска

**********

3

Мария Николова Илиева

**********

4

Цветелина Василева Попова

**********

5

Гочо Желязков Генев

**********

6

Даниел Димитров Клинков

**********

7

Костадин Николов Калпаков

**********

8

Георги Костадинов Чурин

**********

9

Мария Иванова Пенелова

**********

10

Ирина Кръстева Шопова

**********

11

Мария Станева Васева

**********

12

Антоанета Георгиева Василева

**********

13

Радко Запрянов Найденов

**********

14

Недельо Тодоров Кравенов

**********

15

Христина Неделева Маджарова

**********

16

Златка Станева Синекчийска

**********

17

Мариана Георгиева Фъркова

**********

18

Божанка Петкова Арнаудова

**********

19

Николай Димитров Димитров

**********

 

  1. Издава удостоверения на регистрираните застъпници.

 

            Решението подлежи на обжалване в тридневен срок от обявяването му пред Централната избирателна комисия по реда на чл. 88 от ИК.

 

Председател: Янко Христов Радунчев

Секретар: Цветана Кръстева Кръстева

* Публикувано на 23.10.2019 в 14:48 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 136-МИ / 13.12.2019

    относно: Освобождаване на избран общински съветник и обявяване на следващия от списък „Б” в листата на ПП „ВМРО-БНД”.

  • № 135-МИ / 05.11.2019

    относно: Обявяване за избран на общински съветник от листата на ПП ГЕРБ.

  • № 134-МИ / 05.11.2019

    относно: Освобождаване на избран общински съветник по негово желание.

всички решения