Общинска избирателна комисия Съединение


РЕШЕНИЕ
№ 111-МИ
Съединение, 28.10.2019

ОТНОСНО: ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

Днес, 28.10.2019 г., в 08.20 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

 

Р Е Ш И :

 

  1. Общинската избирателна квота е Двеста осемдесет и четири 284 гласове.

(с думи)                                     (с цифри)

 

 

ІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:

                Тринадесет                                                                   13                      

                                      (с думи)                                            (с цифри)

 

IІІ. Мандатите за общинските съветници по т. III се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 

№ в бюле-тината

 

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

 

БРОЙ МАНДАТИ

     с думи                                   с цифри

34

ПП ВМРО-БНД

  Три                                                 3

43

ПП  ГЕРБ

  Четири                                           4

56

Коалиция „БСП за България”

  Два                                                 2

68

МК Обединен блок на труда български лейбъристи (ПП АБВ, ПП ВОЛЯ)

  Четири                                           4

 

ІV. Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва:

 

№ в бюле-тина-та

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

№ в под-режда-нето

Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата

№ на спи-сък

Брой

предпо-читания

34

ПП ВМРО - БНД

1.

Даниел Николаев Кацарски

А

510

2.

Иван Димитров Баненски

А

87

3.

Станка Николова Стоицова-Чушкова

Б

63

4.

Борис Атанасов Къцов

Б

56

5.

Никола Костадинов Доев

Б

50

6.

Гено Стоянов Чобанов

Б

22

7.

Гинка Петкова Попова

Б

14

8.

Иван Димитров Козарев

Б

12

9.

Нина Иванова Ламбова

Б

54

10.

Атанас Петров Пенелов

Б

11

11.

Рангел Петров Йочков

Б

11

12.

Йордан Ангелов Йорданов

Б

13

13.

Величко Иванов Попадийски

Б

27

43

ПП ГЕРБ

1.

Атанас Генов Балкански

А

621

2.

Катя Любенова Алова

А

78

3.

Кристина Стоянова Крислова

Б

67

4.

Петя Атанасова Йовчева

Б

39

5.

Петя Томова Червенакова

Б

26

6.

Борислава Стоянова Енчева

Б

49

7.

Йорданка Николова Янчева

Б

29

8.

Христо Лазаров Габеров

Б

69

9.

Владимир Иванов Бешлишки

Б

26

10.

Ангел Стоянов Чобанов

Б

12

11.

Тодор Атанасов Маринчешки

Б

40

12.

Данаил Стоянов Матов

Б

30

13.

Лило Вълков Вълков

Б

24

55

ДПС

1.

Юрдан Ангелов Чолаков

А

58

56

Колация „БСП за България”

1.

Пенчо Кръстев Дерузов

А

263

2.

Траян Вълков Йончев

А

39

3.

Детелина Руменова Илиева

Б

35

4.

Димитър Найденов Стоицов

Б

15

 

 

Колация „БСП за България”

5.

Линка Илиева Чергарова

Б

32

6.

Костадинка Игнатова Тучева – Пенкова

Б

21

7.

Цветана Добрева Манавска

Б

18

8.

Софка Стоянова Костадинова

Б

18

9.

Стоянка Живкова Кехайова

Б

9

10.

Даниела Димитрова Русева

Б

28

11.

Тонка Димитрова Челебийска

Б

15

12.

Елка Йосифова Гуарино

Б

9

13.

Йордан Петев Йорданов

Б

9

68

МК Обединен блок на труда български лейбъристи (ПП АБВ, ПП Воля)

1.

Георги Любенов Руменов

А

701

2.

Величка Илиева Кирова

А

82

3.

Атанас Лилов Вълков

Б

29

4.

Гергана Иванова Благинова

Б

44

5.

Илия Кръстев Караиванов

Б

30

6.

Вълка Иванова Илинчева

Б

15

7.

Георги Стоянов Маринчешки

Б

33

8.

Върбина Иванова Тотева

Б

21

9.

Веселина Иванова Попова

Б

34

10.

Цветелина Рангелова Клинкова

Б

10

11.

Стефан Димитров Балкански

Б

17

12.

Еньо Георгиев Георгиев

Б

6

13.

Александър Величков Влашки

Б

61

 

(Броят на действителните бюлетини за партията/коалицията/местната коалиция, в които няма отбелязано предпочитание (преференция) или има отбелязано повече от едно предпочитание (преференция), се прибавя към предпочитанията (преференциите) за кандидата на първо място в листата съгласно чл. 437, ал. 5 ИК.

 

  1. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

ЕГН/ЛН

1. Атанас Генов Балкански

ПП ГЕРБ

**********

2. Атанас Лилов Вълков

МК ОБТ БЛ (ПП АБВ, ПП Воля)

**********

3. Величка Илиева Кирова

МК ОБТ БЛ (ПП АБВ, ПП Воля)

**********

4. Георги Любенов Руменов

МК ОБТ БЛ (ПП АБВ, ПП Воля)

**********

5. Гергана Иванова Благинова

МК ОБТ БЛ (ПП АБВ, ПП Воля)

**********

6. Даниел Николаев Кацарски

ПП ВМРО - БНД

**********

7. Иван Димитров Баненски

ПП ВМРО - БНД

**********

8. Катя Любенова Алова

ПП ГЕРБ

**********

9. Кристина Стоянова Крислова

ПП ГЕРБ

**********

10. Пенчо Кръстев Дерузов

Коалиция „БСП за България”

**********

11. Петя Атанасова Йовчева

ПП ГЕРБ

**********

12. Станка Николова Стоицова-Чушкова

ПП ВМРО - БНД

**********

13. Траян Вълков Йончев

Коалиция „БСП за България”

**********

       

(Имената на избраните общински съветници се подреждат по азбучен ред.)

 

Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения: няма

 

 

 

ПОДПИСИ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ

ПРЕДСЕДАТЕЛ: ....................................

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ...............................

ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ: ................................

СЕКРЕТАР: .....................................

ЧЛЕНОВЕ:

1. ...........................................

2. ...........................................

3. .....................................

4. ...........................................

5. ...........................................

6.........................................

7. ...........................................

8. ...........................................

9.........................................

       

 

Председател: Янко Христов Радунчев

Секретар: Цветана Кръстева Кръстева

* Публикувано на 29.10.2019 в 09:03 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 136-МИ / 13.12.2019

    относно: Освобождаване на избран общински съветник и обявяване на следващия от списък „Б” в листата на ПП „ВМРО-БНД”.

  • № 135-МИ / 05.11.2019

    относно: Обявяване за избран на общински съветник от листата на ПП ГЕРБ.

  • № 134-МИ / 05.11.2019

    относно: Освобождаване на избран общински съветник по негово желание.

всички решения